תקנון אתר –ORO  – תכשיטים

  1. כללי

 

תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובכל השירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (טאבלט, מחשב נייד,  סמארטפון)

 

 

2. הליך הרכישה

 

  1. אספקת מוצרים ומשלוחים

 

  1. שליח עד הבית – 2 ימי עסקים
  2. משלוח בדואר רשום – 14 ימי עסקים

 

 

  1. מדיניות פרטיות

 

א. האתר לא יעשה כל שימוש במידע ללא הרשאת הלקוח אלא אם כן הדבר נדרש עפ"י דין או כדי למנוע שימוש לרעה.
כל מידע המתקבל באתר, בין אם נמסר על-ידי הלקוח ובין אם נאסף על-ידי cookie בעת שימוש באתר, הוא לשימוש בלעדי של אתר לצורך תיעוד רכישות הלקוח וכן לטובת מבצעים עתידיים. אנו לא מוכרים, מעבירים, משכירים או סוחרים במידע זה עם אנשי צד ג'.

 

ב. הנהלת האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. אך בקיום מקרים שאינם בשליטתו ו/או הנובעים מכח עליון, האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

 

  1. ביטול הזמנה 

א. לקוח רשאי לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן")

ב. ביטול ההזמנה יעשה מיום עשיית הההזמנה ועד ארבעה ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם;

ג. ביטול הזמנה יעשה בכתב באמצעות הדואר האלקטרוני לאתר.

ד. בביטול הזמנה לפי הכללים לעיל, לא יחוייב הלקוח אלא בדמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם או קרדיט באתר במחיר מלא של המוצרים. החזר כספי על המוצר יינתן אך לא על דמי המשלוח (מחיר הפריט באתר אינו מגלם דמי משלוח). ההחזר הכספי יינתן במידה ובפריט לא נעשה שימוש או שאינו נפגם. ההחזר הכספי יעובד תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד). לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, או תשלום ששולם במזומן לשליח ולכן בעלי כרטיסי דיירקט או לקוחות ששילמו במזומן לשליח זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.

ה. ביטול ההזמנה ע"י הלקוח כפוף לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

ו. לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שבוצע בהם שימוש או שהוסרה המדבקה, אלא באישור מראש של האתר.

ז. האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד) לחוק הגנת הצרכן.

ח. האתר רשאי לבטל הזמנה כולה או חלקה:

1.אם נפלה בהצעה טעות סופר כלשהי;

2.במידה ויתברר כי ההזמנה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הקונה ו/או צד ג' כלשהו.

3.כאשר העסקה בוצעה שלא כדין ושלא על פי תקנון זה.

ט. ביטול המכירה יימסר לקונה בטלפון ו/או בכתב לכתובת הדואר האלקטרוני אותה ציין בעת ביצוע ההזמנה.

י. במידה והתגלה כי המוצר אזל מהמלאי, רשאי האתר לבטל את ההזמנה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. בוטלה הזמנה כאמור האתר לא יהיה אחראי ולא ישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

 

6 . אחריות 
א. לעיתים יתכנו הבדלי צבעים קלים בין תמונות המוצרים המתפרסמים באתר לבין הצבעים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל עקב הבדלי תאורה וכו'.

ב. אם רכשת מוצרים פגומים, זכותך להחליפם, כפי שפירטנו בתנאי שימוש אלה. במקרה של קבלת תכשיט פגום יש ליצור איתנו קשר במיידי על מנת שנוכל לטפל במקרה.

ג. "ORO תכשיטים" עושה את המירב על מנת לרצות את לקוחותיה ולספק להם את התכשיטים כפי שהם מוצגים באתר האינטרנט.

ד. כל הפריטים שסופקו על ידי "ORO תכשיטים" מכוסים באחריות למשך שנה מיום קבלת המוצר.
"ORO תכשיטים" מסירה כל אחריות בתום משך תקופת האחריות.

ה. במקרה של רצון של הלקוח לתקן או לשנות את המוצר שסופק כפי שצויין באתר, הלקוח ישלם דמי משלוח וסכום כסף אשר דרוש על מנת לבצע את השינוי.

ו. במהלך תקופת האחריות, תינתן אחריות רק לתכשיטים בהם נעשה שימוש סביר, ורק במידה והתכשיט הינו בר תיקון.
האחריות אינה תקפה במקרים של אובדן התכשיט או חלק ממנו, בלאי טבעי, קרע או חבלה.

ז. במקרה של אובדן תליון, או חלקים אחרים מהתכשיט, ניתן יהיה לרכוש חדשים בעלות סמלית.
במידה ונפלו אבנים משובצות, ניתן לרכוש תליון חדש בעלות נמוכה מן הרגיל.

ח. במקרה של שינוי גוון התכשיט שלא כתוצאה מפגם שהיה בו בעת הרכישה (כגון שימוש לא נכון בתכשיט), תנתן אחריות על ניקוי התכשיט בלבד. ניתן יהיה לשלוח את התכשיט לציפוי חוזר וחידוש בעלות סמלית.

ט. במקרה ולקוח החליט להפעיל את האחריות, הלקוח ישלם דמי משלוח ואת הסכום הנדרש אשר נקבע ע"י "ORO תכשיטים".
7 . יצירת קשר
על כל שאלה, הערה, דאגה הנוגעת למדיניות האתר או לנושאים אחרים הנוגעים לסוגיות אבטחת המידע ומדיניות הפרטיות, אנא הכנסו לעמוד צור קשר שלנו או uהשאירו פניה.

 

 

Rave Digital